Na jeden słoik
Przygotowanie:
Kiszona papryka z liściem dębu – składniki:
- po jednej czerwonej, żółtej i zielonej papryce
- 2-3 liście dębu (mogą też być np. jesionowe lub z orzecha włoskiego)
- 1-2 ząbki czosnku
- 2-3 ziarna ziela angielskiego
- 4-5 ziaren czarnego pieprzu
Na solankę:
- 1,5 łyżki soli na litr wody
Jak zrobić kiszone papryki:
1. Papryki myjemy, oczyszczamy z gniazd nasiennych i kroimy na ćwiartki.
2. Do wyparzonego słoja wkładamy na dno liście dębu, czosnek i przyprawy.
3. Ciasno układamy kawałki papryki i zalewamy solanką tak, aby wszystko było przykryte (to, co wystaje ponad poziom płynu, jest narażone na pleśnienie).
4. Zakręcamy wyparzoną pokrywką i odstawiamy na 5-6 dni w temperaturze pokojowej. Od czasu do czasu warto rozszczelnić słoik, nie otwierając go, aby dać ujście gazom wytwarzającym się podczas procesu fermentacji.
