Dzięki firmie Franke można spokojnie połączyć oba zagadnienia. Na rynku pojawiła się bateria filtrująca na kapsułki Franke Vital. Jest to urządzenie wykonane z materiałów najwyższej jakości, które jest w stanie działać przez długie lata, a na dodatek pozwoli nam żyć zdrowo.

Bateria filtrująca na kapsułki Franke Vital, zapewniająca stały dostęp do doskonałej jakości wody wprost z sieci wodociągowej, a więc zdecydowanie tańszej, niż to, co możemy przynieść w butelkach ze sklepów. Pijąc czystą, zdrową wodę, zadbamy o swoje zdrowie, a także o kondycję naszej planety, bo będziemy produkować zdecydowanie mniej plastiku.

Dlaczego warto zainwestować w baterię z opcją filtrowania wody?Dlaczego warto zainwestować w baterię z opcją filtrowania wody? Franke

Dlaczego warto zainwestować w baterię z opcją filtrowania wody?

Tak, to prawda, że woda w sieciach wodociągowych jest coraz lepszej jakości. Jednak po drodze do naszego kranu pokonuje ona kilometry rur, w których potrafi nazbierać się sporo zanieczyszczeń. Są to zarówno zanieczyszczenia stałe w postaci rdzy, ale także drobnoustroje. Bateria filtrująca poradzi sobie z każdym z tych problemów. Wodę możemy pić o każdej porze dnia lub nocy, bez czekania na przefiltrowanie. Tak przefiltrowana woda, użyta do gotowania, zdecydowanie poprawia smak przygotowanych na niej potraw.

Bateria Vital pozwala także w znaczącym stopniu zredukować zużycie plastiku (jeden filtr kapsułkowy to około 333 butelki 1,5 l PET mniej na wysypisku) oraz zmniejszyć ślad węglowy związany z transportem wody.

 

Dlaczego bateria Vital jest taka wyjątkowa?

Tylko Franke Vital filtruje wodę w małej kapsułce umieszczonej w dodatkowej wylewce. W związku z tym nie ma konieczności dokonywania żadnych dodatkowych instalacji.

Baterię można kupić w trzech wersjach: ruchoma wylewka, stała wylewka albo samodzielna wylewka filtrująca do montażu obok istniejącej już baterii.

Wszystkie wersje są dostępne w dwóch wariantach wykończenia. Dzięki temu wylewka znakomicie skomponuje się z każdą aranżacją kuchenną.

Dlaczego warto zainwestować w baterię z opcją filtrowania wody?Dlaczego warto zainwestować w baterię z opcją filtrowania wody? Franke

Na czym polega oszczędzanie z Vital?

Przesiadka na wodę filtrowaną w tej baterii sprawi, że już po dwóch latach, rezygnując z zakupu wody butelkowanej, pojawią się pierwsze realne oszczędności.