Seria lodówek SkyLine od Hisense

Seria SkyLine to elegancja i łatwość zastosowania w każdej kuchni. Lodówki Hisense wyróżniają się płaskimi drzwiami oraz oszczędną kolorystyką. Lodówki są dostępne w kolorze stali lub czarnej stali. W zależności od potrzeb do wyboru są wersje trzy- i czterodrzwiowe.

Nowe lodówki, piekarniki od HisenseNowe lodówki, piekarniki od Hisense Hisense

Podobnie do innych producentów, także Hisense deklaruje, że za wprowadzeniem dużej pojemności stoi zmiana nawyków żywieniowych w związku z pandemią. Pojemność użytkowa aż do 500 litrów z pewnością wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. W tym wypadku niezmiernie ważna stała się energooszczędność. Hisense deklaruje, że dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i autorskich rozwiązań udało się nie tylko utrzymać niskie zużycie prądu, ale nawet obniżyć je w stosunku do poprzednich modeli aż o 47 proc.

Seria SkyLine to także technologia Metal Cooling. Tylna ściana urządzenia została pokryta od wewnątrz warstwą metalu. Wpływa to na łatwiejsze utrzymanie i rozprowadzanie po wnętrzu chłodnego powietrza.

Przechowywanie dużej ilości produktów to problem z dostępem do nich. Projektantom lodówki udało się ich uniknąć poprzez wprowadzenie dwóch wielkich szuflad, w których mieści się nawet 27 kg zamrożonych produktów.

Technologia Micro Vents zapewnia stałą temperaturę w całym urządzeniu dzięki nieustannej wentylacji przez otwory na tylnej ścianie. W związku z tym, niezależnie od tego, na której półce się znajdują, to wszystkie produkty składowane są w takiej samej temperaturze. Co istotne, nie trzeba się również martwić o ciągle pracujący wentylator, bo poziom hałasu, jaki generują lodówki Hisense SkyLine, jest jednym z najniższych na rynku i wynosi tylko 38 db.

Z kolei technologia Total No Frost odpowiada za równomierną dystrybucję zimnego powietrza w całej lodówce. Zapobiega to tworzeniu się kryształków lodu, a w rezultacie nie ma potrzeby rozmrażania urządzenia.

Jeśli zajdzie konieczność szybkiego zamrażania, to znakomicie spisze się tutaj funkcja Super Freeze, szybko obniżająca temperaturę do -18 °C. Jest to niezwykle ważne, jeśli chcemy zadbać o najwyższą świeżość, konsystencję i naturalne właściwości potraw.

Piekarniki Hisense – spełniaj swoje pasje szybciej

Nowe lodówki, piekarniki od Hisense

Nowe lodówki, piekarniki od HisenseNowe lodówki, piekarniki od Hisense Hisense

Hisense odpowiada również na inne trendy i potrzeby, które pojawiły się w „nowej normalności". Wielu konsumentów, zamkniętych restrykcjami w domach, odkryło nowe pasje – gotowanie, pieczenie ciast czy chleba. To właśnie dla nich Hisense wprowadza nowe piekarniki do zabudowy. Duża pojemność (77 litrów) i pięć trybów pieczenia zapewniają komfort użytkowania i przestrzeń dla nawet największych potraw, jak indyk czy gęś. Przygotowywane potrawy są doskonale widoczne dzięki zastosowaniu panoramicznej konstrukcji drzwi – nie ma potrzeby uchylania ich co chwila podczas pieczenia.

Piecz pizzę jak należy – w 300 st. C

Także mistrzowie pizzy poczują się spełnieni, gdyż opcja nagrzania piekarnika do 300 st. C umożliwia jej wypiekanie jak w specjalnych piecach. Przy okazji warto dodać, że piekarnik osiąga temperaturę 200 st. C w niecałe 5 minut. Lekko zaokrąglona komora piekarnika oraz kilka specjalnie zamontowanych grzałek powodują, że potrawy opiekane są bardzo równomiernie z każdej strony. Jedzenie nie będzie przypalone, nie ma potrzeby odwracania blachy, a wypiek nie pochłonie zbyt wiele energii.

Steam Add Plus – gotuj zdrowo, na parze

W przypadku piekarnika Hisense koniecznie trzeba wspomnieć o dodatkowych trybach przygotowywania potraw. Dzięki trybom gotowania na parze (Steam Add i Steam Add Plus) przygotujemy pyszne i bardzo zdrowe potrawy. Oba tryby wspierane są przez zbiornik z wodą umieszczony na panelu sterowania.