Rodzina lodówek Bespoke, obejmujej 4-drzwiową Bespoke Flex, 2-drzwiową Bespoke z dolnym zamrażalnikiem oraz 1-drzwiową Bespoke Flex Column, a dołączająca do nich lodówka French Door uzupełnia lukę w ten sposób, że każda rodzina znajdzie odpowiadającą jej potrzebom urządzenie.

Modele Bespoke French Door zarówno o pełnej głębokości, jak i dostosowane do kuchennego blatu będą dostępne w wersji 3- i 4-drzwiowej.

Lodówki są wyrazem nowej filozofii Samsunga dotyczącej aranżacji nowoczesnych kuchni. W nowym ujęciu lodówka wychodzi z kąta, przestaje być białym lub stalowym, mało atrakcyjnym klockiem.

Bespoke to ultranowoczesny design i najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki takiemu podejściu Samsungowi udało się uczynić z lodówki centralny punkt kuchni, a ich użytkownikom pozwolono uwolnić emocje i zachęcono ich do zabawy w aranżację. Każda z lodówek to spora gama kolorów oraz zróżnicowane wielkości, układ i ilość drzwi.

Badania wykonane przez Samsunga sprawiły, że udało mu się skonstruować lodówki zgodne z oczekiwaniami użytkowników - wliczając w to możliwość personalizacji, elegancję, płaski front oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Seria lodówek Bespoke okazała się tak dobrym pomysłem, że konstruktorzy z Samsunga zaczęli tworzyć urządzenia wychodzące poza kuchnię, dające użytkownikom możliwość personalizacji całego mieszkania.

W przypadku Bespoke French Door mamy do wyboru aż 12 kolorów i 2 wykończenia – szkło i stal. W przypadku szkła dostępne są nowe kolory - biały, szary, różowy, Charcoal, Morning Blue, Clementine i Sunrise Yellow, zaś w przypadku stali – Tuscan, Matte Black, Navy, Emerald Green oraz Stainless Steel, czyli stal nierdzewna.

Bespoke French Door oferuje najnowsze innowacje firmy Samsung w zakresie wykorzystania przestrzeni i chłodzenia. Rozwiązania Beverage Center i Dual Auto Ice Maker zapewniają użytkownikom szybki dostęp do zimnych napoi, zaś FlexZone gwarantuje utrzymanie produktów w optymalnej temperaturze, by jak najdłużej zachowały świeżość.