Radość z odkrywania nowych dań z całego świata w Twojej kuchni.

Wybierasz – zamawiasz i dostajesz box, a w nim świeże produkty, idealne proporcje i genialny przepis! 
I gotujesz jak najlepszy kucharz świata.

PysznyBoxPysznyBox materiały partnera

PysznyBox tworzą ludzie, którzy mają za sobą kulinarne sukcesy. Na ich czele stoi Agnieszka Mielczarek, znany coach żywienia i dietetyk, założycielka cateringu dietetycznego bijącego rekordy popularności – BistroBox. W dobie obostrzeń, zamkniętych restauracji i lęku związanego z tym, czy Twój posiłek przygotowywany jest tak, jak byś sobie tego życzył, masz pewność, że to Ty masz nad nim ostateczną kontrolę!

BistroBoxBistroBox materiały partnera

Co trzeba zrobić? Wszystko jest banalnie proste!

Pomyśl na jaką kuchnię masz ochotę, następnie wybierz sobie danie. Każde z nich przeznaczone jest dla dwóch osób. Jeśli planujesz zaprosić więcej gości, zamów kilka dań lub więcej porcji. Po 48 godzinach, pod Twoimi drzwiami znajdzie się pudełko, a w nim wszystko czego potrzebujesz do ugotowania najlepszego posiłku w życiu.

Wiesz, że sukcesem dobrego ramenu czy zupy Pho jest...wywar? Gotujemy go dla Ciebie kilkanaście godzin. Ten proces Cię ominie, w Twoim box-ie będzie on już gotowy. Ty tylko kroisz warzywa, podsmażasz, wrzucasz mięso lub owoce morza i cieszysz się obłędnym aromatem.

Pod same drzwi dostarczymy Ci:

Po pierwsze.

Najlepsze produkty od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Korzystamy tylko z najlepszych.

Oraz co najważniejsze.

Dokładnie wszystko, co jest Ci potrzebne do stworzenia finezji na talerzu, ani więcej ani mniej, dokładnie tyle ile potrzebujesz. NO WASTE!

Oszczędzisz czas, który tracisz na zakupy, bo dla nas najważniejszy jest czas spędzony z bliskimi, rodziną czy przyjaciółmi. 

BistroBoxBistroBox materiały partnera

Z nami to dziecinnie proste!

Życie potrafi być pyszne i mieć zapach ziół, przypraw, włoskich, tajskich czy polskich dań. W czasach kiedy nie mamy możliwości wyjścia, rozrywki poza domem, szukamy wspólnie nowych atrakcji w rodzinnym zaciszu. Wspólne gotowanie jest z pewnością jedną z nich. Zgadzasz się z nami, że wspólne gotowanie łączy pokolenia, może rozwinąć pasje, a nawet miłość. Nasza misja to powrót do korzeni, tradycji wspólnego spędzania czasu i gotowania w gronie rodziny i przyjaciół.

Na co masz ochotę?

Krewetki? Soczysty stek w pysznej domowej marynacie? A może ośmiornicę, a na deser tiramisu? Zakochaj się z nami w gotowaniu! Zostań szefem swojej kuchni! Zacznij z nami!

Jesteś ciekawy jak zmieni się Twoje życie z Pysznym Boxem?
Przekonaj się sam!

Sprawdź!

 

.. .