Niezależnie od tego, czy w planach mamy zaawansowane gotowanie dla całej rodziny, czy tylko skromny posiłek dla singla, to Dynacook zapewnia, że jego płyty ceramiczne znakomicie sprawdzą się we wszystkich sytuacjach.

Jak zapewnia producent, gazowe płyty ceramiczne Dynacook powstały po to, aby gotowanie było komfortowe, czyste i… ekonomiczne. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu ustawieniu planików pod płytą ceramiczną gaz spala się w ściśle kontrolowanych warunkach, a temperatura rozkłada się w strefach, w których powinno następować grzanie. Dzięki temu gaz jest spalany w całości, a więc nie ma strat na paliwie, co obniża koszty eksploatacji oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Bezpieczne i wygodne gotowanie zapewnia "gaz pod szkłem"

Warto też dodać, że zużywana jest minimalna ilość prądu, co sprawia, że „gaz pod szkłem" jest poważną konkurencją nie tylko dla kuchenek gazowych, ale także indukcyjnych.

Ogromną zaletą płyt Dynacook jest intuicyjna obsługa. Producent zapewnił 18 poziomów mocy grzania, a każdym palnikiem można niezależnie sterować za pomocą ustawień dostępnych na wyświetlaczu zamontowanym na płycie.

Bezpieczne i wygodne gotowanie zapewnia 'gaz pod szkłem'Bezpieczne i wygodne gotowanie zapewnia 'gaz pod szkłem' Fot. Dynacook

Ważnym elementem jest bezpieczeństwo korzystania z płyt ceramicznych. Urządzenia Dynacook posiadają blokadę przypadkowego uruchomienia, sygnalizację dźwiękową i świetlną trybu pracy płyty oraz co najważniejsze system ostrzegający przed wyciekiem gazu oraz jego brakiem w instalacji.