Beko wprowadziła na rynek nowy model zmywarki BDIN38660C znajdujący się w najwyższej klasie energetycznej A.Na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia się ona wyraźnie niższą ceną.

Warto sobie uzmysłowić, że zmywarki w klasie A to obecnie białe kruki. Większość dziś dostępnych modeli ma klasy E, D i C. Pojawienie się Beko BDIN38660C należący do linii bPro500 może nieco namieszać na rynku, ponieważ dotychczas kupujący mieli wybór tylko między najdroższymi modelami Boscha i Siemensa oraz Miele, za które trzeba zapłacić od 5000 zł w górę. Rozwiązanie Beko jest tańsze o dwa tysiące złotych.

Beko wprowadza nową, bardzo oszczędną zmywarkę do zabudowy

Jeśli kupując zmywarkę, zdecydujemy się nabyć inne sprzęty AGD tej firmy, możemy zaoszczędzić o wiele więcej, gdyż niektóre z nich dostępne są wtedy w ramach akcji promocyjnej za 5 zł.

Beko BDIN38660C bPro500 ma klasę energetyczną A i zużycie 50 kWh prądu na 100 cykli programu ECO. W tym programie zużywa 9,9 litra wody i generuje hałas na poziomie 44 dB.

Zmywarkę wyposażono w osobną szufladę na sztućce, a w obu koszach pomieści się 16 kompletów brudnych naczyń. Producent wprowadził specjalną dyszę korner niwelującą martwe strefy w zmywarce. Mamy też w narożniku strefę intensywną w postaci dodatkowej dyszy do likwidowania zaschniętych zabrudzeń w garnkach, patelniach czy słoikach.

Na uwagę zasługują funkcje parowe, specjalne nastawki na blachy z piekarnika oraz ledowy wskaźnik końca pracy na podłodze.

Do dyspozycji użytkownika oddano wiele elastycznych programów zmywania: Auto 40-65 stopni, AquaFlex, PreWash, 58 min w 60 stopniach, 30 min w 35 stopniach, Intensywny w 70 stopniach i ECO. Każdy długi program można dowolnie skrócić, a także włączyć dodatkowe suszenie i dezynfekcję.

Warto zwrócić uwagę na zmywarkę Beko, ponieważ przy dużo niższej cenie oferuje ona funkcjonalności znane z dużo droższych modeli konkurencji.