Wszyscy potwierdzą zgodnie, że nie ma nic przyjemniejszego i bardziej wartościowego dla więzi rodzinnych od wspólnie spożywanych posiłków. Jednak po drugiej stronie tego szczytnego założenia zawsze pozostaje góra naczyń do umycia.

Candy Brava CDIMN 4D622PB będzie w tym zadaniu nieocenionym wsparciem. Da się w niej zmieścić aż 16 kompletów naczyń, składających się łącznie z 201 elementów zastawy stołowej. To zmywarka o największej pojemności na rynku, która pozwala zmieścić wszystkie brudne naczynia całej rodziny za jednym razem.

Zmywaj wydajnie i oszczędnie ze zmywarką Candy Brava

Wielkie znaczenie ma w tym wypadku specjalnie zaprojektowany kosz, do którego można wkładać drobne akcesoria kuchenne, takie jak sztućce, małe naczynia, filiżanki, czy spodki. Dzięki temu nawet najmniejsze elementy umyją się dokładnie i pozostaną na tym samym miejscu, w którym umieszczono je przed rozpoczęciem zmywania.

Jak przy takim dużym wsadzie zadbać o czystość mytych naczyń i sztućców?

Po pierwsze urządzenie posiada samoczyszczący się filtr antybakteryjny zapewniający czystą wodę we wszystkich fazach mycia, redukując do 99,9% zarazków, dzięki czemu zmywanie jest niezwykle higieniczne. Jest to także ukłon w kierunku rodziców małych dzieci, drżących o zdrowie maluchów. Nową zmywarkę Candy wyposażono w aż dziewięć programów, dostosowanych do każdego rodzaju zabrudzeń.

Ciekawym rozwiązaniem jest program "noc", który jest nie tylko bardzo cichy i idealnie nadaje się do zmywania nocnego, ale pozwala też skorzystać z tańszych taryf energetycznych.

Wygoda i bezpieczeństwo

Firma Candy zadbała o wygodę i bezpieczeństwo obsługi zmywarki Brava. Na uwagę zasługuje system Easy Click ułatwiający podnoszenie i opuszczanie górnego kosza, nawet z pełnym załadunkiem. Z kolei praktyczne i skuteczne zabezpieczenie dolnej szuflady chroni ją przed wypadnięciem nawet przy mocnym szarpnięciu.

Candy Brava została także wyposażona w możliwość opóźnienia startu pracy, a więc zacznie działać, dokładnie wtedy, kiedy będziemy tego chcieli. A wszystko to można kontrolować za pośrednictwem smartfona i dzięki aplikacji simply-Fi obsługiwać zmywarkę nawet spoza domu. Znajdziemy w niej także szereg informacji i alertów oraz porad na temat skutecznego użytkowania.