Hisense wychodzi naprzeciw niesłabnącemu zainteresowaniu i wprowadził właśnie nowe modele wielofunkcyjnych kuchenek mikrofalowych H20MOBS4H, H20MOMS4HG, H30MOBS10HC, H20MOMP1H, H20MOWP1, które pozwalają nie tylko sprawnie podgrzać posiłek, ale też gotować, piec, grillować i rozmrażać.

Zdrowe rozmrażanie żywności

Mrożenie to jeden z najlepszych sposobów przechowywania żywności, który pozwala zachować na dłużej świeżość i większość wartości odżywczych produktów. Jednak wiele osób zapomina, że to właśnie przeciwny proces, czyli rozmrażanie, może decydować, że żywność będzie dla nas niebezpieczna.

Dlatego warto zadbać o zdrowe rozmrażanie. I tutaj na scenę wkraczają mikrofalówki Hisense. Posiadają one inteligentną funkcję rozmrażania, która dba o to, by ciepło szybko i równomiernie docierało do potrawy, a produkty zachowały swój kolor i aromat. Dzięki temu nie ma ryzyka, że w procesie rozmrażania powstaną szkodliwe substancje, a żywność straci właściwości odżywcze.

Kuchenki mikrofalowe Hisense to także gotowanie

Kuchenki mikrofalowe Hisense umożliwiają wybór różnych mocy wyjściowych i czasu pracy dla pełnej kontroli procesu gotowania. Najnowsze modele posiadają 5 wbudowanych ustawień mocy.

Najwyższa moc umożliwia błyskawiczne podgrzewanie posiłków, gotowanie wody czy mleka. Średnio wysokie ustawienia są odpowiednie dla gotowania na parze lub smażenia żywności, podczas gdy niskie do odparowania wody.

H30MOBS10HC 4 w 1 Super Combo – prawdziwy kuchenny kombajn

Kuchenka mikrofalowa Hisense H30MOBS10HC 4 w 1 to prawdziwy kuchenny kombajn, umożliwiający dużo większą swobodę przygotowywania potraw i zastępuje kilka urządzeń, pozwalając zaoszczędzić miejsca na kuchennym blacie.

Funkcja Air Fry pozwala przygotować smażone i chrupiące potrawy przy użyciu mniejszej ilości oleju.

Z kolei inteligentne połączenie mikrofal z ciepłem grilla sprawia, że potrawy są wyraziste w smaku, doskonale wypieczone w środku i przyrumienione na zewnątrz.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ nowoczesne modele jak H30MOBS10HC są wyposażone również w technologię kontroli niskiej temperatury. Przy pomocy 5 automatycznych programów niskiej temperatury urządzenie pozwala na powolne gotowanie, stałe utrzymywanie ciepła, a nawet suszenie produktów.

Czyszczenie mikrofalówki nie musi być ciężką pracą

Mikrofalówki Hisense zostały wyposażone w bardzo istotną opcję czyszczenia ich wnętrza za pomocą pary. Każdy, kto musiał kiedykolwiek umyć wnętrze solidnie zabrudzonej kuchenki, z pewnością zdaje sobie sprawę, jakie to niewdzięczne i czasochłonne zadanie. Dzięki parze w kuchenkach marki Hisense wszystko trwa około pięciu minut. Po zakończeniu wystarczy przetrzeć wnętrze miękkim ręcznikiem lub ściereczką.

Mikrofalówki Hisense są ciekawą propozycją dla osób pragnących ułatwić sobie codzienne przygotowywanie posiłku, a jednocześnie nie wkładać w to wielkiego wysiłku i zaoszczędzić czas.