Festiwal Pizzy to cyklicznie organizowane przez sieć Pizza Hut wydarzenie, w czasie którego goście restauracji mogą za jedną stałą opłatą zjeść tyle kawałków pizzy, ile tylko dadzą radę.

Do kiedy potrwa Festiwal Pizzy i ile kosztuje?

Tym razem akcja potrwa do 11 kwietnia. W ramach Festiwalu Pizzy można spróbować wielu smaków słynnej potrawy zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej.

Do wyboru są m.in. Vege Mania ze świeżym szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi, serem mozzarella i coreggio, Grecka z serem śródziemnomorskim, oliwkami i pomidorkami, Serowa, a także Kebab, Teksas, Supreme, z dużą ilością mięs i papryczką, czy Prosciutto e Rucola. W menu znalazły się też klasyczne propozycje tak jak pizza z kurczakiem Carbonara z boczkiem i białym sosem, Classica z pieczarkami, szynką oraz serem czy Wiejska – z kiełbasą, pieczarkami i kukurydzą, a także margherita i hawajska.  Pizze serwowane są na różnych rodzajach ciasta - puszystym Pan i lekkim i kruchym San Francisco. 

Festiwal Pizzy w Pizza HutFestiwal Pizzy w Pizza Hut Pizza Hut

W Festiwalu Pizza biorącą udział jedynie lokale Pizza Hut z obsługą kelnerską. Opłata dla jednej osoby wynosi 35,99 zł za nielimitowaną ilość pizzy i 41,99 zł z nieograniczoną dolewką napoju.