Najnowsza gazetka promocyjna Lidla obowiązuje przez dwa dni, od piątku (4 czerwca) do soboty (5 czerwca) i można w niej znaleźć mnóstwo promocji, które umilą wspólne biesiadowanie w czasie długiego weekendu. 

Taniej kupimy m.in. szeroki wybór mięs i kiełbas na grilla. Na kiełbasę śląską Pikok obowiązuje promocja 1+1 gratis, w której za jedno opakowanie (500 gramów) zapłacimy 4,99 zł. Taniej kupimy też szaszłyki z dzika – za 13,99 zł (240 gramów) oraz kaszankę z wątrobą za 3,99 zł (550 gramów). A na użytkowników aplikacji Lidl Plus czeka schab wieprzowy za 8,99 zł za kilogram.

Coś dla siebie znajdą też wielbiciele jarskich dań z grilla. W atrakcyjnych cenach w Lidlu kupić można ser halloumi, za 7,99 zł, czy dwa serki camembert na grilla marki NaTurek, również za 7,99 zł, a także polską kukurydzę gotowaną za 3,99 zł czy miks słodkich papryk za 7,99 zł (za 500 gramów). Wśród przecenionych warzyw i owoców znalazły się także szparagi zielone, za które zapłacimy tylko 7,99 zł za pęczek. 

W promocji 2+1 kupimy też lody w czekoladzie na patyku Gelatelli, które kosztować będą tylko 1,69 zł za sztukę. A Pepsi w puszce przy zakupie 24 sztuk będzie kosztować tylko 1,25 zł za sztukę.

W weekendowej gazetce promocyjnej znajdziemy też obniżki cen nabiału, np. za dwa twarogi półtłuste Pilos zapłacimy tylko 4 zł, a za maślankę marki Krasnystaw – 1,69 zł. 

To nie jedyne promocje w Lidlu, bo w markecie trwa też obecnie tydzień grecki, o którym więcej przeczytacie tutaj.