Gdzie taniej kupić pomidory, a gdzie piersi z kurczaka? W którym sklepie są wyjątkowo atrakcyjne promocje na masło? Przyjrzeliśmy się gazetkom promocyjnym w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie oraz Auchan i wybraliśmy najciekawsze i najbardziej atrakcyjne oferty w każdym z nich. 

Promocje w Biedronce

W Biedronce do środy (17 lutego) można skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Z kartą Biedronki za kilogram piersi z kurczaka zapłacimy jedynie 8,99 zł. Jeśli nie kurczak, to może kaczka? Kaczkę świeżą bez podrobów kupimy za 6,99 zł za kilogram. W promocji jest też brokuł, który kosztuje 2,99 zł za kilogram.

Promocje w Lidlu

Serię tanich produktów do soboty (13 lutego) oferuje Lidl. Do najciekawszych promocji należą m.in. pomidory rzymskie za 2,99 zł za kilogram. Taniej kupimy też mięso i masło. Za kilogram goleni wołowej z kością zapłacimy 19,99 zł, a za masło osełkę (300 gram) 5,49 zł przy zakupie dwóch opakowań. 

Promocje w Auchan

Do Auchan można się wybrać po ryby, bo do środy (17 lutego) kilogram leszcza kosztuje jedynie 12,99 zł. Do środy taniej kupimy tu też ser dojrzewający Bursztyn w cenie 29,99 zł za kilogram oraz przecier pomidorowy Dawtona za 1,99 zł za kartonik 500 gram.  

Promocje w Kauflandzie

Do środy (17 lutego) wiele atrakcyjnych promocji znajdziemy też w Kauflandzie. Za kilogram cytryn zapłacimy tylko 4,75 zł. Warto też zwrócić uwagę na żółtą cebulę za 1,99 zł za kilogram oraz ryż biały lub brązowy Kupiec na 2,89 zł za opakowanie (4x100 gram).