Gdzie taniej kupić kurczaka, a gdzie jabłka? W którym sklepie są wyjątkowo atrakcyjne promocje na masło? Przyjrzeliśmy się gazetkom promocyjnym w Biedronce, Lidlu, Kauflandzie, Auchan i Aldi i wybraliśmy najciekawsze i najbardziej atrakcyjne oferty w każdym z nich.

Promocje w Biedronce

W Biedronce do soboty (13 lutego) można skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Z kartą Biedronki za kilogram ćwiartek z kurczaka zapłacimy tylko 2,49 zł. W tej samej cenie dostaniemy także dwa inne produkty. Przy zakupie dwóch serów camembert Roi du Chateau za jeden zapłacimy 2,49 zł. Tyle samo kosztuje też 100 gram dorsza czarnego bez skóry.

Promocje w Lidlu

Serię tanich produktów do środy (10 lutego) oferuje Lidl. Do najciekawszych promocji należy m.in. kiełbasa podwawelska za 1,19 zł za 100 gram. Taniej kupimy też owoce i warzywa. Za kilogram czerwonej papryki zapłacimy 6,99 zł, a za dwa kilogramy pomarańczy deserowych 4,98 zł.  

Promocje w Auchan

Do Auchan można się wybrać po jabłka na szarlotkę, bo do środy (10 lutego) kilogram jabłek kosztuje tylko 1,99 zł. Do środy taniej kupimy tu też majonez wegański Develey w cenie 4,99 zł oraz wątróbkę z kurczaka za 8,98 zł za kilogram. 

Promocje w Kauflandzie

Do środy (10 lutego) wiele atrakcyjnych promocji znajdziemy też w Kauflandzie. Za kilogram białej kapusty zapłacimy tylko 79 gorszy. Warto też zwrócić uwagę na ser żółty Serenada za 3,29 zł za opakowanie 135 gram oraz banany za 2,49 zł za kilogram.

Promocje w Aldi

Do soboty (13 lutego) w Aldi w promocyjnej cenie znajdziemy mozzarellę w kulce D’Antelli w cenie 1,79 za opakowanie. W atrakcyjnej cenie kupimy tu też mięso wieprzowe za 6,49 zł za 500 gram oraz seler za 1,99 zł za kilogram.