Najnowsza gazetka promocyjna Lidla obowiązuje od poniedziałku 28 grudnia do soboty 2 stycznia i pełna jest noworocznych promocji. Jednym z największych hitów cenowych jest filet z piersi kurczaka za 7,99 zł za kilo, a także masło ekstra Polmlek w promocji 2 plus 2 gratis.

To jednak nie koniec noworocznych promocji Lidlu. Sklep kusi też cenami piwa i Coca-Coli. Za litrową butelkę Coca-Coli zapłacimy jedynie 2,49 zł za litr przy zakupie dwóch dwupaków. W promocji 4 w cenie 3 są też wszystkie chipsy marki Snack Day. 

Z myślą o sylwestrowych przysmakach Lidl przecenił także owoce i warzywa. W atrakcyjnych cenach kupimy m.in. awokado, pomidorki koktajlowe, liczi czy limetki.  A za kilogram ogórków zielonych zapłacimy jedynie 3,99 zł, 

W gazetce promocyjnej Lidla ceną kuszą również kabanosy Pikok w cenie 6,99 zł za opakowanie (300 gram). . Taniej też sery i jogurty. Ser Pilos Ementaler w kawałku i w plastrach dostępny jest w promocji z 40 proc. rabatem na drugie opakowanie, a za dwa jogurty Fantazja zapłacimy tylko 3 zł. 

Po co jeszcze warto wpaść teraz do Lidla? Sklep proponuje rostbef lub antrykot z polskiej wołowiny w cenie 24,90 zł za kilo. 

Jakie jeszcze promocje przygotował Lidl na Sylwestera?