Najnowsza gazetka promocyjna Lidla obowiązuje od poniedziałku 21 grudnia do środy 24 grudnia i pełna jest świątecznych promocji. Jednym z największych hitów cenowych są pomarańcze za 1,99 zł za kilo, a także masło ekstra Mazurski Smak w promocji 2 plus 2 gratis.

To jednak nie koniec przedświątecznych promocji Lidlu. Sklep kusi też cenami ryb na świąteczny stół. Za 100 gram  filetu ze świeżego  łososia atlantyckiego ze skórą zapłacimy tylko 3,99 zł, a przy zakupach za 199 zł świeży polski karp w płatach ze skórą będzie nas kosztował jedyne 99 groszy za 100 gram!

Z myślą o wigilii Lidl przecenił bardzo wiele ryb. Taniej kupimy m.in. świeżą doradę (3,29 zł za 100 gram), filet z łupacza (3,49 zł za sto gram) czy halibuta wędzonego na gorąco (5,99 zł za 100 gram)

W gazetce promocyjnej Lidla nie brakuje również promocji na słodycze. Taniej kupimy praliny, bombonierki i czekolady. A przy zakupie trzech czekolad z siekanymi migdałami Fin Carre, trzecią kupimy o 75 proc. taniej. 

Po co jeszcze warto wpaść teraz do Lidla? Sklep proponuje też kaczkę faszerowaną polskimi jabłkami grójeckim w cenie 7,99 zł za kilo!

Jakie jeszcze promocje przygotował Lidl przed świętami?