Najnowsza gazetka promocyjna Kauflandu obowiązuje od czwartku 17 grudnia do niedzieli 20 grudnia i pełna jest świątecznych promocji. Największym cenowym hitem jest przeceniona o ponad połowę szynka wieprzowa, którą podczas weekendu (19-20 grudnia) można kupić za 7,77 zł za kilogram.

To nie koniec promocji na mięso i wędliny w Kauflandzie. Sklep kusi też cenami mięs i kiełbas na świąteczny stół. Za opakowanie (270 g) kiełbasy z gęsiną lub filetem z kaczki zapłacimy 8,99 zł, a za kilogram karkówki wieprzowej 10,99 zł. 

Z myślą o wigilii Kaufland przecenił też świeżego karpia. Za rybę w płatach zapłacimy 2,19* zł za 100 g, a za tuszę 1,79 zł. W gazetce promocyjnej nie brakuje także promocji na bakalie niezbędne do świątecznych wypieków.  W promocyjnych cenach kupimy suszone morele, śliwki, mak oraz mieszankę na kompot z suszu. Atrakcyjna jest także oferta ryb, drobiu i owoców egzotycznych trwająca do 24 grudnia.

Po co jeszcze warto wpaść teraz do Kauflandu? W sobotę 19 i niedzielę 20 grudnia sklep proponuje również 30-proc. rabat na wszystkie zabawki!

Jakie dodatkowe promocje przygotował Kaufland przed świętami? Zobaczcie gazetkę promocyjną.

*Artykuł niedostępny we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62 A oraz w Krakowie na osiedlu Kombatantów 16 A.