Najnowsza gazetka promocyjna Lidla obowiązuje od czwartku 17 grudnia do niedzieli 20 grudnia i pełna jest świątecznych promocji. Największym cenowym hitem jest przeceniona o połowę karkówka wieprzowa i filet z piersi z indyka, które można kupić odpowiednio za 8,99 zł i 9,90 zł za kg.

To nie koniec promocji na mięso i wędliny w Lidlu. Sklep kusi też cenami mięs i kiełbas na świąteczny stół. Za kilogram schabu pieczonego ze śliwką zapłacimy tylko 14,99 zł, a za pasztet z gęsi lub kaczki jedyne 9,99 zł za 500 g. W promocyjnych cenach jest też antrykot czy Szynka z Karczmy.

Z myślą o wigilii Lidl przecenił też już świeżego karpia w płatach na 2,19 zł za 100 g. Sklep o 40 proc. obniżył także cenę wybranych ryb mrożonych.

W gazetce promocyjnej Lidla nie brakuje również promocji na słodycze i owoce. Przy zakupie trzech czekolad Milka Mmmax za każdą zapłacimy tylko 6,99 zł. Dwukilogramowe opakowanie pomarańczy to koszt jedynie 4,98 zł. 

Po co jeszcze warto wpaść teraz do Lidla? Sklep proponuje atrakcyjne rabaty na poinsecję, czyli gwiazdę betlejemską, kwiat popularny w ozdabianiu domów w czasie świąt. W sklepie dostępne są różne rozmiary gwiazdy betlejemskiej w cenie od 3,99 zł do 19,99 zł. 

Jakie jeszcze promocje przygotował Lidl przed świętami? Zobaczcie gazetkę promocyjną.