Najnowsza gazetka promocyjna Lidla obowiązuje od poniedziałku 14 grudnia do środy 16 grudnia i pełna jest świątecznych promocji. Największym cenowym hitem jest polskie mleko Uchate 3,2 % w promocji 6+6 gratis.

To nie koniec promocji na nabiał w Lidlu. Sklep kusi też cenami składników do przygotowania świątecznych wypieków. Za kilogram twarogu na sernik marki Piątnica zapłacimy 9,99 zł, a za kilo śmietany 18% - 5,89 zł. W promocyjnych cenach jest też masa kajmakowa i serek mascarpone. 

Z myślą o Wigilii Lidl przecenił też już świeżego karpia w płatach na 2,19 zł za 100 g. Sklep o 23% obniżył także ceny wybranych wędzonych łososi.

W gazetce promocyjnej Lidla nie brakuje też promocji na słodycze. Przy zakupie trzech czekolad Milka Mmmax za każdą zapłacimy tylko 6.99 zł.  

Po co jeszcze warto wpaść teraz do Lidla? Sklep proponuje też atrakcyjne rabaty na kaczkę. Za kilogram zapłacimy tylko 5,89 zł. Warto wpaść też po cytryny, które kosztują 4,49 zł za kilogram i są przecenione o ponad 40 proc. Fanów mandarynek z pewnością ucieszą też rabaty na te owoce w różnych opcjach wagowych. 

Jakie jeszcze promocje przygotował Lidl przed świętami? Zobaczcie gazetkę promocyjną.