Najnowsza gazetka promocyjna Lidla obowiązuje od czwartku 10 grudnia do niedzieli 13 grudnia i pełna jest świątecznych promocji. Największym cenowym hitem są przecenione o ponad połowę mandarynki i piersi z kurczaka. Te pierwsze kupimy już za 2,89 zł za kilogram (zamiast 5,99 zł), a za piersi z kurczaka zapłacimy jedynie 7,99 zł za kilogram. W tej samej cenie w piątek 11 grudnia można też nabyć szynkę wieprzową.

To nie koniec promocji na mięso w Lidlu. Sklep kusi też antrykotem wołowym i rostbefem za 24,99 zł za kilo czy wprowadzającymi w świąteczne smaki wolnogotowanymi nogami kaczki z żurawiną za 11,99 zł za 450 g.

Z myślą o wigilii Lidl przecenił też już świeżego karpia w płatach na 2,49 zł za 100 g. Sklep o 23% obniżył także ceny wybranych wędzonych łososi.

W gazetce promocyjnej Lidla nie brakuje też promocji na słodycze. Przy zakupie trzech czekolad Fin Carre otrzymamy 30% rabatu, a kupując dwa opakowania pralinek belgijskich owoce morza drugie opakowanie dostaniemy za pół ceny.

Po co jeszcze warto wpaść teraz do Lidla? Sklep proponuje też atrakcyjne rabaty na grzybki suszone i marynowane. Za słoik marynowanych podgrzybków (250 g) zapłacimy tylko 6,99 zł. A za paczkę suszonych borowików lub podgrzybków, odpowiednio 10,99 zł i 9,99 zł.

Gazetka promocyjna Lidla zainteresuje też wegan i osoby szukające roślinnych zamienników odzwierzęcych produktów. Obecnie w promocji znajdują się również klopsiki, burgery i mięso mielone roślinne marki Dobra Kaloria, dzięki czemu za drugi produkt zapłacimy tylko połowę ceny. Do oferty trafiło też Rośleko, czyli wegański zamiennik mleka, który ostatnio zniknął z półek w błyskawicznym tempie.

Jakie jeszcze promocje przygotował Lidl przed świętami? Zobaczcie gazetkę promocyjną.