W tym tygodniu czołowe markety przyszykowały dla nas sporo promocji. Gazetka promocyjna Biedronki atakuje ofertą specjalną na banany – tylko teraz, przez dwa dni, kupując je, otrzymamy voucher na taką samą ilość ich przy kolejnym zakupie. Ciekawie wygląda też promocja na szynkę bez kości (8,99%, czyli o 50% taniej) czy inna – przy zakupie trzech maseł "Mleczna Dolina” zapłacimy za nie o 33% taniej.

Tymczasem w gazetce promocyjnej Lidla również królują owoce – tylko teraz jabłka polskie jonaprince kupimy o 44% taniej, czyżby szykowała się szarlotka, tutaj znajdziecie jeden z naszych przepisów na to wyśmienite ciasto. Lidl kusi również promocją na mleko UHT Polmek, na promocji kupimy je teraz aż o 33% - jeden kartonik za 1,99.

Także i w Carrefourze ich gazeta promocyjna kusi promocjami na owoce. Tutaj najtaniej kupimy mandarynki, widać, że sezon już się zaczął, jeżeli je lubicie, to za kilogram zapłacimy tylko 3,69. Ciekawie wygląda też promocja na wszystkie produkty Milka, które tylko w tym tygodniu kosztują do 30% taniej. Szykuje się więc mała uczta na ptasim mleczku.

Co ciekawego jest w Kauflandzie? Również w ich gazetce promocyjnej znajdziemy banany (1,99) oraz gęsinę prosto na świętego Marcina – za kilogram polskiej tuszki zapłacimy teraz tylko 9,99. Jeśli zastanawiacie się, jak ją przyrządzić, odsyłamy od razu do naszego przepisu. Kaufland kusi również promocją na czteropak Pepsi, Miranda albo 7 Up – za 9,99, czyli butelka za niecałe 2,5. Wielbiciele mięsa ucieszą się zaś na pewno z promocyjnej łopatki wieprzowej – podobnie jak w Biedronce prawie o połowę taniej - za 8,99 za kilogram.