Największym hitem promocji w Biedronce z najnowszej gazetki są bez wątpienia... banany. Tylko dzisiaj i jutro kupując każdy kilogram bananów, dostaniemy voucher na ich równowartość, który możemy zrealizować w kolejnym tygodniu. Jeżeli więc planujecie czy to koktajl bananowy (tutaj chociażby nasz świetny przepis), czy jakieś ciasto albo chlebek bananowy (tutaj również jak je zrobić) albo po prostu lubicie owoce, to oferta może was zainteresować.

 Co więcej w gazetce promocyjnej Biedronki? Chociażby przeceniona o 50% szynka wieprzowa (teraz za tylko 8,99) oraz rogale świętomarcińskie. Jeżeli boicie się albo nie macie czasu na ich pieczenie, to możecie je teraz kupić za 3,49. Hitem tego tygodnia jest też promocja na masło - tylko teraz, kupując trzy kostki masła ekstra Mleczna Dolina, zapłacimy za każdą 2,99, czyli o 33% taniej.

 To oczywiście nie koniec, ofert jest dużo więcej, ciekawie też wyglądają te na dodatkowe punkty na “Fajniaki”. Jakie jeszcze promocje w tym tygodniu? Sprawdźcie w najnowszej gazetce.