1-2.06 i każdy następny czwartek oraz weekend do końca września,

Warszawa, Nocny Market

Nocny Market to stały targ jedzeniowy mieszczący się na peronach nieczynnego dworca Warszawa Główna Osobowa - wejście od Towarowej. Działa od czwartku do niedzieli od godz. 17 od późnych godzin wieczornych. Na gości czekają tu dania wege, burgery, BBQ, specjały kuchni ukraińskiej, gruzińskiej, meksykańskiej, francuskiej i azjatyckiej, w tym koreańskiej oraz desery i lody.
facebook.com 

7-9.06 Wrocław, Festiwal Dobrego Piwa

To trzydniowe święto piwoszy odbywające się na Stadionie, na którym znajdziemy blisko osiemdziesiąt stoisk, pół tysiąca różnych piw lanych i ponad osiemset butelkowych i któremu towarzyszą kursy sensoryczne, spotkania, muzyka i smaczne jedzenie.
festiwaldobregopiwa.pl

9.06 i każda niedziela do końca września

Warszawa: Mokotów, Żoliborz, Powiśle, Białołęka, Targ Śniadaniowy

Odbywający się w kilku miejscach stolicy Targ Śniadaniowy jest okazją do wspólnego biesiadowania na trawie i zrobienia zakupów spożywczych od sprawdzonych dostawców.
targsniadaniowy.pl

9.06 Wieliczka k. Krakowa, Święto soli

To rodzinna impreza, w czasie której Zamek Żupny i jego ogrody zamienią się w dawne przedsiębiorstwo solne. Będzie można poznać tam metody produkcji soli oraz pracę rzemieślników. Hasłem tegorocznej imprezy jest „Sól w kuchni”.
muzeum.wieliczka.pl

19-23.06 Londyn, Anglia, Taste of London Festival

Impreza, na którą co roku przyjeżdża w czerwcu do Regent's Park ponad 50 tys. osób. Wabikiem jest letnia uczta na świeżym powietrzu składająca się z dań i trunków pochodzących z najlepszych londyńskich restauracji.
london.tastefestivals.com

23.06 Nowa Wieś k. Iławy Święto indyka

Impreza promująca walory zdrowotne i smakowe drobiu. W programie pokazy kulinarne połączone z degustacją, konkursy oraz kiermasz producentów żywności z sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle”.
produktregionalny.warmia.mazury.pl