W trakcie spotkania eksperci opowiedzą m.in. o sztuce pisania i poszukiwania inspiracji, ochronie praw autorskich, designie blogów, podróżach kulinarnych, łamaniu stereotypów w kuchni, podzielą się również swoimi success stories.

Spotanie poprowadzi - tak jak w ubiegłym roku - Małgosia Minta. Wśród prelegentów m.in. Piotr Adamczewski z Markiem Kalbarczykiem, Ewelina Majdak (Around the Kitchen Table), Laura Osęka (Books for Cooks).

Warsztaty fotograficzne poprowadzą Beata i Lubo Lipov, a warsztaty łączenia wina z jedzeniem - Kacper Woźniak (portal 6win.pl). Dla uczestników przewidujemy dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów fotograficznych i/lub wideo.

Na spotkaniu pojawi się na pewno ktoś z naszej redakcji, czyli z magazynu Kuchnia. Będzie nam miło ponownie Was zobaczyć, pogadać, posłuchać. Liczymy na miłe spotkania "korytarzowe", jak w ubiegłym roku!

Więcej na stronie ugotuj.to

Relacja zdjęciowa z pierwszej edycji Food Blogger Fest i relacja wideo

Miło nam poinformować, że Food Blogger Fest znalazł się wśród trzech finalistów na liście nominowanych w konkursie kreatywnym MIXX Awards 2012 w kategorii Marketing społecznościowy