Redakcja Kuchni raz w miesiącu wybierze najciekawszy przepis spośród tych zamieszczonych na blogach. Przepis zostanie przetestowany przez współpracującego z redakcją szefa kuchni, a my sfotografujemy go i pokażemy w "papierowym" magazynie, zachęcając innych do czytania Waszego bloga - dzięki temu będziecie mogli nie tylko dzielić się z innymi czytelnikami swoimi przepisami, ale i razem z nami tworzyć magazyn Kuchnia.

Ostatniego dnia każdego miesiąca wybierzemy jeden przepis z tych, które zamieścicie na blogach do 25 dnia tego miesiąca. Pamiętajcie, że ten przepis ukaże się w magazynie "Kuchnia" z pewnym opóźnieniem - jeśli np. wybierzemy przepis pod koniec czerwca, wydrukujemy go w numerze sierpniowym. Ważne zatem, aby w Waszych konkursowych przepisach nie pojawiały się składniki, na które sezon trwa bardzo krótko (np. czerwcowy przepis na ciasto z rabarbarem będzie trudny do wykonania w sierpniu).

Na autorów wyróżnionych przepisów czekają też dodatkowe nagrody-niespodzianki .

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się na swój blog i dodaj wybrany przepis wraz ze zdjęciem. Pamiętaj, by dokładnie opisać proces przygotowywania potrawy oraz listę składników. Jeśli nie masz jeszcze konta w internetowym serwisie Kuchni przejdź do rejestracji .

2. Dodany wpis otaguj słowem "blogujemy".

3. Wyniki pojawią się na stronie głównej serwisu. Zwycięzca otrzyma również wiadomość prywatną na swoim profilu.

Na wasze przepisy konkursowe czekamy do 25 października . Zwycięska propozycja zostanie umieszczona w grudniowym wydaniu magazynu Kuchnia. Zapraszamy!

Zanim weźmiesz udział w Konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM >>