Myśl globalnie, działaj lokalnie

Centrum Ursa Maior to nie tylko browar, ale również ośrodek kultury, którego celem jest promocja artystów. To także sklep Esencja Karpat z wyrobami lokalnych producentów i rzemieślników.

Bieszczadzkie piwa z duszą

Do tej pory w Uhercach Mineralnych powstało 11 rodzajów piwa, z których dużą popularnością cieszą się Deszcz w Cisnej oraz Śnieg na Beniowej . To drugie zostało nominowane przez lożę ekspertów do certyfikacji w programie Doceń Polskie.

W planach Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa są kolejne wyjątkowe produkty - autorskie dzieła Agnieszki Łopaty, która swoją karierę rozpoczęła od warzenia piwa w domowych warunkach. Robiła to na tyle dobrze, że zdobyła tytuł Mistrza Piwowara i 1. miejsce w Konkursie Piw Domowych Birofilia w Żywcu.

Każde piwo Ursa ma wyjątkową, dopracowaną w szczegółach etykietę. Co ciekawe - i rzadko spotykane - zamieszczone są na niej informacje o potrawach pasujących do danego piwa.

Piwa z Ursa Maior są dostępne m.in. w wybranych sklepach sieci InterMarche, pubach na terenie całej Polski, firmowym sklepie Esencja Karpat w Uhercach Mineralnych oraz w sprzedaży internetowej.

Więcej na temat Ursa Maior na stronie internetowej , na Facebooku oraz na Twitterze