We Wrocławiu ewenementem na skalę krajową jest popularność kuchni amerykańskiej i frytek (70% kuponów w Grouponie na oferty dotyczące kuchni amerykańskiej i frytek kupiono w województwie dolnośląskim).

 

Poznaniacy szczególnie upodobali sobie burgerownie (wspólnie z warszawiakami - 76% wszystkich kuponów na burgery).

 

W Szczecinie dużą popularnością cieszą się kanapkarnie (51% sprzedaży z całej Polski).

 

W Warszawie króluje sushi (48% sushi sprzedanego na Grouponie w całej Polsce i 32% wszystkich restauracyjnych ofert w Warszawie).

 

Mieszkańcy Trójmiasta często wybierali się z Grouponem na romantyczne kolacje (13% wszystkich romantycznych kolacji kupionych za pośrednictwem platformy), ale najchętniej z tego typu ofert korzystali warszawiacy (32%).

 

W Lublinie zdecydowanie najpopularniejsza jest kuchnia włoska - ponad 30% kuponów na wizytę w restauracji zakupionych w województwie lubelskim było wykorzystanych w takich restauracjach. Drugie miejsce zajęła tam kuchnia japońska (18% kuponów).

 

W Opolu największą popularnością cieszyły się pizzerie (połowa wszystkich kuponów restauracyjnych w województwie opolskim). Mieszkańcy Rzeszowa chętnie wybierali oferty na jedzenie wzbogacone o alkohol. Zajęły one wysoką, drugą pozycję, zaraz za ofertami na pizzę.

 

W województwie kujawsko-pomorskim hitem okazała się kuchnia turecka (aż 71% kuponów na potrawy kuchni tureckiej zostało zrealizowanych właśnie tam).

 

Tymczasem mieszkańcy Łodzi wolą jadać na słodko. Gofry i naleśniki amerykańskie biją tam rekordy popularności (60% kuponów na gofry i naleśniki amerykańskie z całej Polski). W tej kategorii jedyną konkurencją jest dla województwa łódzkiego jest Wielkopolska (27% kuponów).

 

Na południu Polski użytkownicy platformy Groupon mają inne przyzwyczajenia - w Krakowie największym hitem okazały się kawiarnie. 51% kuponów na wizytę w kawiarni kupiono w województwie małopolskim.

 

W niektórych województwach bardzo wysokie lokaty zajmowały mniej oczywiste rodzaje kuchni. W Białymstoku popularna była kuchnia grecka, która została wyprzedzona tylko przez największe hity, czyli sushi, kuchnię polską i włoską.  Na Śląsku dużym wzięciem (drugie miejsce w Polsce) cieszyła się kuchnia indyjska.
Mieszkańcy Olsztyna chętnie wybierali potrawy z dziczyzny. Dużym wzięciem cieszyły się tam też dania kuchni włoskiej.

 

W województwach nadmorskich sushi jest znacznie bardziej popularne niż na południu, gdzie wyprzedza je kuchnia polska. Tymczasem kuchnie bogate w przyprawy, np. meksykańska lub indyjska, robią furorę wśród mieszkańców Mazowsza i Małopolski.