To wszystko znajdzie się w specjalnym wydaniu miesięcznika ?Kuchnia" zatytułowanym ?Mięso". Numer ukaże się na rynku już we wtorek, 26 kwietnia br. w ramach wyjątkowej ?Kolekcji dla smakosza".

W wydaniu ?Mięso" czytelnicy znajdą nie tylko podstawowe informacje dotyczące wieprzowiny, wołowiny, cielęciny, drobiu, jagnięciny, baraniny oraz dziczyzny - czyli co i na co można z nich wykroić oraz jakie wyśmienite dania można z nich przygotować, ale również dowiedzą się, z czym je najlepiej podawać, jakie sosy do nich przyrządzić i które z nich najlepiej grillować.

Redakcja podpowie, jakie napoje zaproponować do mięsnej uczty, które podroby wybierać i jak je przygotowywać, jak używać piwa do sosów i marynat oraz jak zrobić pyszne zupy na wołowinie, a pisarz Stanisław Tekieli opowie o mięsie w języku polskim.

?Mięso" - wydanie specjalne miesięcznika ?Kuchnia" pojawi się w punktach sprzedaży prasy we wtorek, 26  kwietnia br. i będzie dostępne na rynku przez trzy miesiące. Numer kosztuje 9,99 zł i zawiera 100 stron w formacie 231 x 274 mm.

Zdjęcie Bosch MUM 54920 Zdjęcie Electrolux EKM4000 Zdjęcie ETA 0028 GRATUS
Bosch MUM 54920 Electrolux EKM4000 ETA 0028 GRATUS
źródło: Okazje.info