Redakcja Kuchni raz w miesiącu wybierze najciekawszy przepis spośród tych zamieszczonych na blogach. Przepis zostanie przetestowany przez współpracującego z redakcją szefa kuchni, a my sfotografujemy go i pokażemy w ?papierowym? magazynie, zachęcając innych do czytania Waszego bloga - dzięki temu będziecie mogli nie tylko dzielić się z innymi czytelnikami swoimi przepisami, ale i razem z nami tworzyć magazyn Kuchnia.

 

Ostatniego dnia każdego miesiąca wybierzemy jeden przepis z tych, które zamieścicie na blogach do 25 dnia tego miesiąca. Pamiętajcie, że ten przepis ukaże się w magazynie "Kuchnia" z pewnym opóźnieniem - jeśli np. wybierzemy przepis pod koniec czerwca, wydrukujemy go w numerze sierpniowym. Ważne zatem, aby w Waszych konkursowych przepisach nie pojawiały się składniki, na które sezon trwa bardzo krótko (np. czerwcowy przepis na ciasto z rabarbarem będzie trudny do wykonania w sierpniu).


Na autorów wyróżnionych przepisów czekają też dodatkowe nagrody-niespodzianki.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Zaloguj się na swój blog i dodaj wybrany przepis wraz ze zdjęciem. Pamiętaj, by dokładnie opisać proces przygotowywania potrawy oraz listę składników. Jeśli nie masz jeszcze konta w internetowym serwisie Kuchni przejdź do rejestracji.

 

2. Dodany wpis otaguj słowem ?blogujemy?.


3. Wyniki pojawią się na stronie głównej serwisu. Zwycięzca otrzyma również wiadomość prywatną na swoim profilu.

 

 

 

Na wasze przepisy konkursowe czekamy do 25 września. Zwycięska propozycja zostanie umieszczona w sierpniowym wydaniu magazynu Kuchnia. Zapraszamy!

 

Zanim weźmiesz udział w Konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM >>