Święto gastronomii i kulinariów w Katowicach otwarcie Food Show już w tym tygodniu

Materiał redakcyjny
14.03.2017 14:07
A A A
materiały redakcyjne

materiały redakcyjne (materiały redakcyjne)

Food Show 2017 to pierwsza edycja zorganizowanego w nowatorskiej formule wydarzenia dla biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów, która odbędzie się w dniach 16-18 marca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Food Show to największe w Polsce wydarzenie dotyczące rynku polskiej żywności i kulinariów, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zaplanowane w nowatorskiej formule spotkania profesjonalistów i pasjonatów ma być platformą wymiany doświadczeń i okazją do szeroko zakrojonej dyskusji o wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą i gastronomiczną. Zwieńczeniem dwóch dni debat będzie wręczenie nagród „Food Show Star“ dla firm spożywczych – dostawców najlepszych produktów dla sektora HoReCa oraz dla najlepszych restauracji, konceptów kulinarnych i szefów kuchni. W ramach Food Show zaplanowano również pełen kulinarnych atrakcji dzień otwarty dla publiczności.

Organizatorem Food Show jest Grupa PTWP SA, wydawca branżowych pism, jak „Rynek Spożywczy“ i portali, m.in.: portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, właściciel 100 procent udziałów w spółkach Publikator i Publiaktor.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największą imprezą biznesową Europy Centralnej oraz Wschodnim Kongresem Gospodarczym w Białymstoku.

Zapraszamy na stronę: foodshow.pl
Facebook: facebook.com/FoodShowPL
Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP SA – www.ptwp.pl

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE