5. Targi Książki Kulinarnej Marty Gessler

red.
05.10.2017 09:51
A A A
5. Targi Książki Kulinarnej Marty Gessler

5. Targi Książki Kulinarnej Marty Gessler (fot. materiały partnera)

Zapraszamy na Targi Książki Kulinarnej Marty Gessler - to już w ten weekend 7-8 października w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. To nie tylko mnóstwo nowych i używanych książek, spotkania z autorami, kucharzami i blogerami, ale też warsztaty kulinarne,ceramika, słodkości i kwiaty.

5. edycja Targów Książki Kulinarnej odbędzie się w weekend 7-8 października w restauracji Qa na warszawskim Jazdowie i połączona będzie z jubileuszem 25-lecia Qchni Artystycznej.

Targi Książki Kulinarnej to wydarzenie, które jest organizowane przez Martę Gessler, znaną i cenioną polską restauratorkę, autorkę felietonów, książek, projektantkę ogrodów, właścicielkę warszawskiej restauracji Qchnia Artystyczna w warszawskim Zamku Ujazdowskim i kwiaciarni Warsztat Woni.

Na pomysł Targów Książki Kulinarnej Marta wpadła w 2013 roku i z powodzeniem rozwija ten projekt z roku na rok. To wydarzenie łączące książki i gotowanie, miłośników dobrego jedzenia, amatorów gotowania, ludzi ciekawych kulinarnego świata wpisało się w kalendarz warszawskich wydarzeń o tematyce kulinarnej.

Program tegorocznych Targów Książki Kulinarnej – dotyczy prostego rachunku 5 X 5 = 25.
5 Targi, 25 urodziny Qchni Artystycznej, 5 szkół gotowania, 5 cukierni, 5 kwiaciarni, 25 wystawców książek kulinarnych i 5 laureatów nagród QA.

Targi Książki Kulinarnej to także 5 stref wystawienniczych:

– STREFA KSIĄŻEK KULINARNYCH,
– STREFA CERAMIKI,
– STREFA KWIATÓW,
– STREFA SŁODYCZY,
– STREFA FETU-JEMY,

gdzie zaprezentują się wydawcy książek i czasopism o tematyce kulinarnej, producenci najlepszej ceramiki, wystawcy kwiatów, wystawcy słodyczy, i w końcu strefa Fetu-jemy – strefa spotkań o kuchni i wokół kuchni.

Zapraszamy w weekend 7-8 października 2017
(sobota w godz. 11-19 i niedziela w godz. 11-18)
Zamek Ujazdowski i Qchnia Artystyczna
ul. Jazdów 2 w Warszawie.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE