Od barów mlecznych po wykwintne restauracje. 10 lokali w Zakopanem, w których warto zjeść - ranking klientów

paz
28.07.2017 10:35
A A A
Karcma Po Zbóju

Karcma Po Zbóju (fot. Karcma Po Zbóju)

Choć Zakopane to najpopularniejszy kierunek w polskich górach, nie zawsze można tam zjeść naprawdę dobrze, o czym na pewno mieliście okazję się przekonać, jeśli byliście tam dłużej. Które restauracje warto odwiedzić?
Poznaj 10 zakopiańskich restauracji, w których warto zjeść (11)

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (11)
Zaloguj się
 • avatar

  heliheli

  Oceniono 30 razy 26

  2 najlepsze restauracje w Zako to pizzerie ??? ha ha ha juz nie wiem czy te cepry to barany , czy te zakopianskie barany to debile ......

 • avatar

  prinsik

  Oceniono 23 razy 19

  Na drugim miejscu może i pizza dobra (groteska w Zakopanem), ale architektura tego budynku to porażający ból oczu.

 • avatar

  eselk

  Oceniono 17 razy 13

  Czy to nad morzem czy w górach klient jest dymany ile wejdzie. Nad morzem zajadają się "świeżą" rybką utopioną w oleju tygodniowym i mówią świetna panierka, rewelacja ten dorsz. Później Janusze wracają i opowiadają jaką to rybę jedli codziennie świeżą prosto z kutra.

 • avatar

  rocker74

  Oceniono 13 razy 11

  Karczma po zbóju i kelnerka Kasia. :) Przesiadywałem tam tylko dla Niej zamiast po górach łazić aż Jej koledzy po fachu dziwnie się na mnie patrzyli i spodziawałem się góralskiego wpie.... Swoją drogą najlepsza kapela góralska to chyba tam.

 • avatar

  progus

  Oceniono 12 razy 10

  Pizzeria Cristina co to za bohomaz koszmarny, mam nadzieję, że nie gotują tak, jak wyglądają. Gdy idę zjeść coś dobrego, to chciałbym żeby również otoczenie było przyjemne i estetyczne.

 • Tomek Kosiński

  Oceniono 8 razy 8

  Droga redakcjo a raczej witojcie barany, z Polski Moskali już przepędzono ale pozostały pod Tatrami smaczne moskole szczególnie polecam z boczkiem i oscypkiem, Wiśta wio- kruca-fiks !!!!!

 • avatar

  ja5569

  Oceniono 3 razy 3

  Brakuje na tej liscie "Tuberozy" - jesiotr z grilla w sosie rakowym - poemat!. I "Konesera". Casa Mia - bylem. Niby fajnie, ale nic specjalnie nie wrazilo mi sie w pamiec. A z tymi 30-40 zl za posilek, to lipa. Ja zaplacilem (za 1 osobe) ok 110 zl.

 • avatar

  to-25-1

  Oceniono 2 razy 0

  Mozna zamowic z dowozem do szczecina? Zjadlbym ale niestety w tym zyciu juz nie wybiore sie do tych pazernych smierdzieli....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX