Grzechy Polaków przy spożywaniu sushi

Dzień Dobry TVN/x-news
17.08.2016 09:24
Andrzej Polan opowiada o najczęstszych, karygodnych błędach jakie popełniamy jedząc sushi. Zobacz film i nie rób tak już nigdy więcej
Komentarze (18)
Zaloguj się
 • bene_gesserit

  Oceniono 8 razy 8

  Aa, i niech ktoś powie panu Polanowi, że 'pikanteria' to 1. «charakterystyczny szczegół jakiejś sprawy lub wypowiedzi sprawiający, że staje się ona sensacyjna lub ekscytująca»
  2. «dwuznaczny i nieco nieprzyzwoity charakter jakiejś sprawy lub wypowiedzi» [PWN]

  A to, co ma na myśli, to 'pikantność', na litość boską. Panie Polan, mówże pan po polsku.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 8

  Co prawda mam zablokowane wszelkie filmiki z agorowych serwisów i nie wiem, co p. Polan powiedział, ale zakładam, że zbeształ tych, którzy sushi jedzą po swojemu. Dobrze, że nie chciał ich postawić pod murem.

 • serek.spod.laski

  Oceniono 6 razy 6

  Ech, Polacy za co się nie zabiorą, robią to źle. Musimy, zatem, słuchać mądrych ludzi, którzy nas sprawnie poprowadzą przez trudne i straszne odmęty życia. Takich, którzy nauczą nas ważkich spraw i sprawią, że inne nacje spojrzą na nas, łaskawszym okiem. Prowadź mistrzu jedzenia sushi, nas biednych ciemniaków!

 • Oceniono 6 razy 6

  Jeść Sushi należy tak aby smakowało. "Za dużo sosu" ??? Really?? :)
  Podobnie z "oryginalną włoską pizzę", która zazwyczaj ma minimum składników i jest daniem dawnej biedoty, jak ktoś ceni to proszę bardzo, ale ostracyzm względem innych form tego dania jest żałosny. Polak znów robi źle? :)

 • Oceniono 5 razy 5

  Niech Andrzej Polan się nie ośmiesza. Każdy je tak jak mu najbardziej pasuje i żeby mu najbardziej smakowało, tyle.

 • vargur09

  Oceniono 2 razy 2

  no to jest poważny problem, chu** z gospodarką i wojnami czy przygłupimi politykami w kraju, ale że Polacy robią takie błędy przy spożywaniu sushi nooo to się nadaje do prasy...

 • david321

  Oceniono 2 razy 2

  Autor najpierw odwiedzi knajpe w jakiejs Japonskiej prowincji a nie w centrum Tokio (a jesli nie zarl sushi w Japonii to w ogole niech sie nie odzywa) to zobaczy jak zre sie to pospolite, tanie zarcie, ktorego spozywanie u nas uroslo do rangi jakiegos rytualu. Poprosze o wskazowki jak trufle scierac albo Foie Gras serwowac na toscie a nie medrzenie sie na tematy o jakich sie nie ma pojecia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX