Plebiscyt Kucharz - Odkrycie Roku 2013!

Magazyn Kuchnia
09.07.2013
A A A
Magazyn Kuchnia Plebiscyt Kucharz - Odkrycie Roku 2013!

Magazyn Kuchnia Plebiscyt Kucharz - Odkrycie Roku 2013! (Fot. Magazyn Kuchnia)

Miesięcznika KUCHNIA spośród grona młodych zdolnych kucharzy wybiera Kucharza Roku!

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń redakcja "Kuchni" wytypowała 12 półfinalistów. Wybrani kucharze zakwalifikują się tym samym do dalszej części konkursu. Od marca do sierpnia przedstawiamy dwóch kandydatów i ich jedno popisowe danie. Po zakończeniu prezentacji czytelnicy wybiorą (głosując tylko przez internet) trzech finalistów. Kucharze ci zostaną zaproszeni do gotowania na żywo podczas gali magazynu "Kuchnia" - w czasie tej imprezy jury wybierze KUCHARZA ROKU 2013, któremu zaproponujemy roczną współpracę z naszym pismem.

 

 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

 

Zwycięzcy poprzednich edycjiFot. Agata Jakubowska, Łukasz Falkowski, Andrzej Krasowski, Kuba Mount

 

Młodzi, zdolni, pełni pasji kucharze. Każdy z nich współpracował z nami przez rok, prezentując swoje przepisy na łamach miesięcznika "Kuchnia". Możecie dołączyć do tego grona - wystarczy wziąć?udział w konkursie!

 

Witek Iwański Kucharz Roku 2007 -Zwyciężył jako szef zmiany w restauracji warszawskiego hotelu Hilton. Dziś jest szefem kuchni w restauracji Aruana w hotelu Narvil w Serocku.

 

Anna Martynowska Kucharz Roku 2008 - I wtedy, i dziś szefowa kuchni w warszawskiej restauracji Oregano.

 

Ernest  Jagodziński Kucharz Roku 2009 - Startował jako zastępca szefa kuchni w stołecznym hotelu Westin. Dzisiaj jest szefem w restauracji Cucina w poznańskim City Park Hotel & Residence.

 

Błażej Gruszczyński Kucharz Roku 2011 - Rywalizował jako szef poznańskiej restauracji Fidelio. Teraz też pracuje w Poznaniu - w Vine Bridge.

 

Szymon Szlendak Kucharz Roku 2012 - Tegoroczny mistrz pracuje jako kucharz w restauracji Platter by Karol Okrasa w hotelu InterContinental w Warszawie.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE