KONKURS! Nakręć film i wygraj Thermomix

Red
28.12.2015 16:13
A A A
Thermomix 5

Thermomix 5 (Materiały prasowe)

Fantastyczny sprzęt, z którego korzystają najlepsi szefowie kuchni! Możesz go mieć! To proste!

Nakręć krótki (2-3 minuty) film, na którym pokażesz, jak przygotowujesz swoją wersję potrawy na podstawie przepisu ze styczniowego wydania magazynu "Kuchnia".

Wyślij go do 20 stycznia 2016 r. na adres: kuchnia@agora.pl, korzystając z usługi sieciowej WeTransfer.

 

Sprawdź wyniki 25 stycznia 2016 r. na stronie magazyn-kuchnia.pl oraz na FB (Kuchnia. Magazyn dla smakoszy). Redakcja "Kuchni" tego dnia wybierze najlepszy filmik i poda nazwisko jego autora.

 

Po rozstrzygnięciu konkursu na adres zwycięzcy powędruje najnowszy model urządzenia Thermomix®5. Dla 10 osób mamy nagrody pocieszenia – fartuchy kuchenne.

 

Jedno urządzenie i aż 12 funkcji! Thermomix®5 miesza, miksuje, miele, sieka, gotuje w wodzie i na parze, waży, rozpuszcza, wyrabia ciasto, ubija, blenduje i emulguje.
Do urządzenia, oprócz tradycyjnej książki kucharskiej, dodany jest nośnik przepisów, będący cyfrową wersją książki. Po podłączeniu go do urządzenia wszystkie kulinarne inspiracje są dostępne na dotykowym ekranie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

Komentarze (4)
Zaloguj się
  • red_fang

    Oceniono 53 razy -3

    Przecież to bullshit. Ten Thermomix to urządznie sprzedawane tą samą drogą co garnki Philipiaka i magiczne pościele z wielbłądziej wełny.

  • Irena Musial

    Oceniono 39 razy -7

    Wspaniale urzadzanie gdzie mozna wykorzystac do wielu funkcji,pomaga w odchudzeniu i zdrowego stylu zycia.bardzo bym chciala miec go w moim gospodarstwie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE