Wybieramy czajnik dla siebie.

Okazje.Info
15.12.2015 15:41
A A A
Jak wybrać czajnik elektryczny?

Jak wybrać czajnik elektryczny? (GOODMOOD PHOTO)

Zwolennicy czajników elektrycznych i tradycyjnych mogą mnożyć argumenty o zaletach jednego i drugiego wariantu. Nie o tym będzie ten tekst. Niezależnie od tego, jaki model wybierzemy, musi on pasować do naszej kuchni.

Kupując czajnik wielu z nas zwraca uwagę na design. Sprzęt zdecydowanie musi pasować do wystroju naszego wnętrza, jednak to nie znaczy, że w tradycyjnym wnętrzu musimy zrezygnować z czajnika elektrycznego i na odwrót. Obecnie wybór urządzeń na rynku jest tak duży, że możemy zakupić modele elektryczne o wyglądzie tradycyjnego imbryka.

 

Do wnętrz w stylu rustykalnym pasują opływowe kształty i tradycyjny wygląd znany z kuchni dziadków. Warto wybierać białe lub malowane w tradycyjne wzory. Jeżeli nasza kuchnia jest stylizowana na lata osiemdziesiąte wybierajmy urządzenia w stylu retro. Wzory, które pamiętamy jeszcze z czasów dzieciństwa będą się idealnie komponować. W stylu skandynawskim i minimalistycznym sprawdzi się stal lub przezroczyste modele w całości wykonane ze szkła.

 

Znacznie odważniej możemy postąpić w nowoczesnych aranżacjach. Różne rodzaje podświetlenia, ciekawy i zaskakujący design to rzeczy, na które powinniśmy postawić.Jedna sprawa, natomiast. Ile razy zdarzyło Wam się kilkukrotnie gotować tę samą wodę na herbatę? W tym czajniki tradycyjne pozostaną na pewno niepokonane. Poniżej zestawienie prawdziwych, klasycznych czajników z gwizdkiem. Miłego wyboru!

 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX